Wycena

Spedycja 
Drogowa

Transport drogowy zajmuje się przewozem różnego rodzaju towarów drogami lądowymi. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie.

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt ( między innymi naczepy typu standard, naczepy typu MEGA) z aktualnymi przeglądami oraz wysoce wyspecjalizowaną kadrą. Realizujemy usługi w sposób kompleksowy - zarówno jeśli chodzi o transport jak i o spedycję. Na trasach międzynarodowych jak i krajowych dokładamy wszelkich starań, aby transport dojechał na czas i w nienaruszonym stanie. Gwarantujemy dbałość o dokumentację, pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności poczynając od listów przewozowych do opłat celnych. Monitorujemy status przesyłek i nadzorujemy jej drogę od momentu załadunku aż do dostarczenia do miejsca docelowego. Spedycja drogowa świadczona jest na najwyższym możliwym poziomie.
Zajmujemy się również transportem środków niebezpiecznych opierając się na wszystkich ustaleniach konwencji ADR. Wszystkie pojazdy zajmujące się przewozem środków łatwopalnych, promieniotwórczych i wymagających specjalnych warunków są wysoce wyspecjalizowane oraz odpowiednio oznakowane.
Więcej o transporcie ADR
Możliwy jest również transport towarów wysokogabarytowych o niestandardowych wymiarach. Przy tego typu przesyłkach przykładamy największą wagę do tego, aby ładunek był odpowiednio załadowany oraz zabezpieczony.
Więcej o transporcie gabarytowym
Usługa transportu drogowego świadczona przez naszą firmę jest wykonywana przede wszystkim z dbałością o produkt. Zapewniamy takie warunki, aby dostarczyć towar możliwie najszybciej oraz w optymalny sposób. Dbamy o idealną temperaturę towarów wrażliwych oraz szybko psujących się.
Używamy pojazdów z normą emisji Euro VI, załoga przechodzi szkolenia dotyczące ekonomicznej jazdy. Także wyposażanie naszych ciężarówek, cystern jest w maksymalny sposób ekologiczne, dzięki czemu staramy się dbać o środowisko. Usługa spedycji drogowej jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta - oferujemy maksymalnie kompleksową usługę, ale możemy świadczyć usługę spedycji również w ograniczonej formie - wedle podjętych ustaleń.
Lobi Transport

Nasze Usługi

Wycena

Spedycja drogowa

Usługa w zakresie transportu drogowego, polegająca na organizacji przewozu z określonego  punktu A do punktu B.

Transport drogowy

Przewóz towarów drogą lądową za pomocą różnego rodzaju pojazdów dostosowanych do rodzaju transportowanego ładunku.

Transport ADR

Dziedzina transportu zajmująca się przewozem środków łatwopalnych, promieniotwórczych i specjalistycznych.

Spedycja drogowa

Usługa w zakresie transportu drogowego, polegająca na organizacji przewozu ładunku z określonego  punktu A do punktu B.

Transport cysternami

Spedycja i transport materiałów płynnych i półpłynnych.

Transport gabarytowy i ponadgabarytowy

Przewóz ładunków przekraczających dopuszczalne normy.

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt
Wyślij zapytanie