O nas

jesteśmy firmą transportowo spedycyjna z siedzibą we Wrocławiu. Cały czas realizujemy zlecenia na transport ciężarowy w całej Polsce oraz Europie.

Podejmujemy się również transportowania ładunków zarówno importowych jak i eksportowych do Państw nienależących do Unii Europejskiej. 

W ramach kompleksowej obsługi łańcucha dostaw oferujemy transport drogowy ładunków całopojazdowych (FTL) i drobnicowych (LTL), kontenerów morskich oraz ładunków nienormatywnych w relacjach krajowych i międzynarodowych w systemie ,,door to door”.

Pracując z nami możesz być pewien, ze twoje towary zostaną dostarczone w terminie, a dzięki stałej dyspozycyjności naszych spedytorów wiesz, ze twój towar jest monitorowany na bieżąco, natomiast wszelkie sprawy dotyczące transportu są załatwiane natychmiastowo. Dzięki naszym zakontraktowanym przewoźnikom, jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie rozwiązanie dotyczące transportu nawet w trudnym okresie dla branży.

Współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami zapewnia bezpieczny i terminowy transport. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w planowaniu przestrzeni ładunkowej i trasy przewozu. Nasz zespół w razie potrzeby chętnie wytłumaczy Ci wszystkie obowiązkowe procedury dotyczące transportu.
Zajmujemy się również transportem środków niebezpiecznych opierając się na wszystkich ustaleniach konwencji ADR. Wszystkie pojazdy zajmujące się przewozem środków łatwopalnych, promieniotwórczych i wymagających specjalnych warunków są wysoce wyspecjalizowane oraz odpowiednio oznakowane.
Więcej o transporcie ADR
Możliwy jest również transport towarów wysokogabarytowych o niestandardowych wymiarach. Przy tego typu przesyłkach przykładamy największą wagę do tego, aby ładunek był odpowiednio załadowany oraz zabezpieczony.
Więcej o transporcie gabarytowym
Na podstawie Państwa potrzeb przygotowujemy ofertę frachtową na transport drobnicy, jak i ładunków wartościowych lub wrażliwych na czas dostawy od magazynów załadowcy do wskazanego miejsca dostawy.

Dysponujemy różnorodnym rodzajem naczep m.in.:
 • naczepa typu firanka/plandeka

 • ruchoma podłoga

 • niskopodwoziowa

 • chłodnia

 • mega

 • busy do 3,5t

 • Zapraszamy do kontaktu z zespołem poprzez formularz na naszej stronie lub telefonicznie na numery podane w zakładce.
  Lobi Transport

  Nasze Usługi

  Wycena

  Spedycja drogowa

  Usługa w zakresie transportu drogowego, polegająca na organizacji przewozu z określonego  punktu A do punktu B.

  Transport drogowy

  Przewóz towarów drogą lądową za pomocą różnego rodzaju pojazdów dostosowanych do rodzaju transportowanego ładunku.

  Transport ADR

  Dziedzina transportu zajmująca się przewozem środków łatwopalnych, promieniotwórczych i specjalistycznych.

  Spedycja drogowa

  Usługa w zakresie transportu drogowego, polegająca na organizacji przewozu ładunku z określonego  punktu A do punktu B.

  Transport cysternami

  Spedycja i transport materiałów płynnych i półpłynnych.

  Transport gabarytowy i ponadgabarytowy

  Przewóz ładunków przekraczających dopuszczalne normy.

  Potrzebujesz pomocy?

  Kontakt
  Wyślij zapytanie
  Wycena
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram